با توجه به نیازی که در مارکت موسیقی کشور وجود دارد، سایت های گوناگون را تحلیل و بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم تا سایتی را طراحی و ایجاد کنیم که تمام ویژگی های لازم برای شناسایی موسیقی را همراه داشته باشد. امید داریم در این راه بتوانیم به عنوان سایت مرجع در موسیقی کشور قرار بگیریم.
یکی از مهم ترین رویکردهای ما در ایجاد این سایت، سلیقه مخاطبان است.

پس از پیشنهاد ۳۰ اسم به وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ریتم آینده» عنوانی بود که تایید و برای سایت ما انتخاب شد.
تیم سایت خبری تحلیلی «ریتم آینده» برگرفته از جوانان خلاق و نخبه در حوزه خبر و عکس است که با بهره گیری از سرمایه اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت و نوآوری تلاش دارند چراغ اخبار موسیقایی را در فضای مجازی و حقیقی روشن نگاه دارند.
همانطور که می دانیم شنیدن موسیقی خوب و شناسایی هنرمندان این عرصه، کاری است که عشق و تخصص فراوانی لازم دارد.

مدیریت این سایت؛ با سلیقه و انتخاب موسیقی مردمی شکل گرفته و تمامی ساخت های مناسب موسیقی را بدون پیش داوری وسلیقه شخصی بیان و اطلاع رسانی می کند. در واقع رویکرد «ریتم آینده» اطلاع رسانی موسیقی محلات موسیقی فاخر و با محتواست.
هدف سایت «ریتم آینده» حمایت از هنرمندان و فرهیختگان عرصه موسیقی است که در پی ارائه موسیقی سالم و بدون کپی های غیرمجاز هستند.

ما می خواهیم صدای رسای مردم دوستدار موسیقی و پرچمداران این عظیم هنر ماندگار شنیداری باشیم.
باشد که ما رادر ماندن در این راه یاری نمایید.

این رسانه خبری به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی فاطمه واشقانی فراهانی  و سردبیری حسین واشقانی فراهانی آغاز به کار کرد.همچنین الهام مرادی ،دبیر خبر ،کیمیا دشتی  ،روابط عمومی و دبیر عکس ، و تمام جوانان نخبه ایران دیگر یاران رسانه خبری هستند.

لازم میدونم از حمایت و راهنمایی های  برادر خوبم جناب آقای حسین احمدی و سرکار خانم امین آبادی و تمامی زحمات همکارانم در رسانه ریتم آینده تشکر کنم.

انتهای پیام/

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *