بعد از تعدیل بیش از ۱۲۰ کارمند و نیروی جوان زیر ۳۰ سال تنها به جرم دانشجو بودن ، اینک تعطیلی خانه شهریاران جوان بعد ۱۲ سال .

خبری انحلال خانه ۱۲ ساله شهریاران جوان درحالی به گوشمون رسید که مقام معظم رهبری در بیانات آغاز سال جدید توجه ویژه ای به نقش آفرینی و واگذاری امور به آن ها نمودند !

وقتی ۱۴ ۱۵ سال سن داشتم با کلی از لوح تقدیر هایی که از جشنواره ها  بدست آورده بودم به خانه شهریاران جوان منطقه ۴ رفتم و خواستار عضویت شدم !
در ابتدا صحبت های مدیر مجموعه رو مبنی بر حمایت از جوانان به شوخی گرفتم اما در همان سن با توجه به علاقه ام به رسانه و خبر ، مسئولیت روابط عمومی منطقه رو به من  واگذار کردند و این حمایت عملیاتی شد .
روزها گذشت . آموزش ها دیدیم و تجربیات کسب کردیم به طوری که مسئولیت های جدی تر به ما جوانان واگذار شد .

میتوان گفت شهریاران مسیر زندگی ما را برای رسیدن به ارزوهایمان هموار تر کرد.
فارغ از هر دیدگاه سیاسی، فلسفه موجودی این سازمان ، پرورش مدیران جوان و با استعداد بود و به طوری جدی می توان گفت که شهرداری تهران مدیون شهریاران جوان است .
در باب موفقیت شهریاران از پرورش مدیران جوان و با استعداد همین بس که مشاور وزیر نفت شهریارانیست ،وزیر ورزش و جوانان مدیر کل شهریارانی دارد ، مجمع تشخیص مصلحت نظام مدیر کل های شهریارانی دارد و اکثر مدیران و شهرداران نواحی و معاونین و رئیس کل ها و… مجموعه مدیریت شهری که همه وهمه مدیون تنها نهاد آموزش و پرورش مدیران جوان شهر تهران هستند.

در شرایطی که برای جوانان از سوی هیچ نهادی به صورت مشخص برنامه ای مدونی در دست نیست ، شاهد انحلال خانه شهریاران جوان به عنوان تنها متولی امورجوانان هستیم بدون در نظر گفتن ظرفیت بالای نیروی پرورش یافته این مجموعه
شهریاران امروز با تمامی خاطرات و حواشی در آستانه آغاز هفته جوان در میان اشک تعداد زیادی از داوطلبان این مجموعه در سالی که رهبر انقلاب بر استفاده از نیروی جوان در جای جای کشور تاکیید داشتند ،توسط کسانی که شعار جوانگرایی می دادند تعطیل شد.

 

انتهای پیام /

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *